Het NEXT MSS werkblad hout 2193x500x40mm is vervaardigd uit duurzaam rubberhout, wat ervoor zorgt dat uw werkblad langdurig meegaat. Vanuit Sonic Equipment geniet u van 10 jaar fabrieksgarantie.
| Gewicht: | 32,7 kg |
|---|---|
| Totale lengte: | 2193 cm |
| Breedte: | 500 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Merk: | Sonic Equipment |
| Breedte: | 500 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Totale lengte: | 2193 mm |
| EAN CODE / GTIN: | 4714123787842 |
| article_group: | 1019904 |
incl. BTW
excl. BTW
Het hoogwaardige houten werkblad 47306 van Sonic heeft een afmeting van 2193 x 500 x 40 mm. Bestel nu bij Deldense: uw vertrouwde totaalleverancier sinds 1982.
Beschikbaar via nabestelling
Wij leveren hoogwaardige opbergsystemen en inrichtingen van gerenommeerde merken zoals Sonic Equipment (NEXT MSS-lijn), Facom, Bunker en (kleinmateriaalkasten van Sinatec. Deze merken staan bekend om hun duurzaamheid en professionele afwerking.
Ja, maatwerk is onze specialiteit. Wij denken graag met u mee van advies tot realisatie. Voor het merk Facom is er zelfs een 3D-configurator beschikbaar. We kunnen ook bij u op locatie langskomen om de huidige situatie te bekijken en een passend plan te maken.
De standaard diepte biedt voldoende ruimte voor de meeste klussen, maar de NEXT MSS-serie van Sonic biedt ook extra diepe werkbladen van 57 tot 60 centimeter. Dit is ideaal voor professionals die extra werkruimte nodig hebben voor grotere onderdelen of machines.
Wij leveren aan zowel de automotive sector, de industrie en de agrarische sector als aan de hobbyist die thuis een professionele werkplaats wil inrichten.
incl. BTW
excl. BTW