Deze complete Sonic NEXT MSS opstelling beschikt over een RVS werkblad en is elektrostatisch gepoedercoat. De opstelling bestaat onder meer uit een ladekast met 9 laders, meerdere NEXT MSS opbergkasten, een ladekast, prullenbak/recyclekast en een wandkast. Verder zijn natuurlijk alle bevestigingspalen, het achterpaneel en het RVS werkblad aanwezig. Aangezien deze complete opstelling van Sonic NEXT MSS modulair is, kunt u de opstelling in een later stadium wijzigen of uitbreiden.
| Gewicht: | 413,2 kg |
|---|---|
| Totale lengte: | 530 cm |
| Breedte: | 4524 cm |
| Hoogte: | 2000 cm |
| Merk: | Sonic Equipment |
| Breedte: | 4524 mm |
| Hoogte: | 2000 mm |
| Lengte: | 530 mm |
| Diepte werkblad: | 500 mm |
| Gewicht: | 413,2 kg |
| Kleur: | RAL9004/7016 |
| Verstelbare poten: | Ja |
| article_group: | 1019904 |
| Elektrostatisch gepoedercoat: | Ja |
| Slot met sleutels: | Ja |
| Kogelgelagerde ladegeleiders: | Ja |
| Laden 100% uitschuifbaar: | Ja |
incl. BTW
excl. BTW
Sonic NEXT MSS opstelling rvs werkblad hoog 4524mm kopen? Bestel nu voordelig en snel bij Deldense. Maatwerk nodig? Wij helpen u graag verder.
Beschikbaar via nabestelling
Wij leveren hoogwaardige opbergsystemen en inrichtingen van gerenommeerde merken zoals Sonic Equipment (NEXT MSS-lijn), Facom, Bunker en (kleinmateriaalkasten van Sinatec. Deze merken staan bekend om hun duurzaamheid en professionele afwerking.
Ja, maatwerk is onze specialiteit. Wij denken graag met u mee van advies tot realisatie. Voor het merk Facom is er zelfs een 3D-configurator beschikbaar. We kunnen ook bij u op locatie langskomen om de huidige situatie te bekijken en een passend plan te maken.
De standaard diepte biedt voldoende ruimte voor de meeste klussen, maar de NEXT MSS-serie van Sonic biedt ook extra diepe werkbladen van 57 tot 60 centimeter. Dit is ideaal voor professionals die extra werkruimte nodig hebben voor grotere onderdelen of machines.
Wij leveren aan zowel de automotive sector, de industrie en de agrarische sector als aan de hobbyist die thuis een professionele werkplaats wil inrichten.
incl. BTW
excl. BTW