Sonic NEXT MSS ladenkast met 5-lades – 674(b) x 500(d) x 962(h) mm.
– Uitgerust met 5 lades (142 mm binnenhoogte), voorzien van 45 kg ladegeleiders voor soepel openen en sluiten, zelfs onder zware belasting. – Gemaakt van duurzaam staal met een beschermende poedercoating voor langdurige prestaties.
– Volledig compatibel met Sonic Foam System (maten M en S) voor optimale gereedschapsorganisatie.
– Voorzien van ingebouwd cilinderslot voor veilige opslag.
– Dubbele plinten zorgen voor een strakke, naadloze uitstraling – compenserend voor ongelijke vloeren.
– Eenvoudig in hoogte te verstellen voor een perfecte uitlijning.
– Afgewerkt in matte RAL 9004 omhuizing en RAL 7016 laden voor een nette, professionele uitstraling.
– Inclusief 10 jaar garantie voor totale zekerheid.
| Gewicht: | 65 kg |
|---|---|
| Totale lengte: | 500 cm |
| Breedte: | 674 cm |
| Hoogte: | 962 cm |
| Merk: | Sonic Equipment |
| Breedte: | 674 mm |
| Hoogte: | 962 mm |
| Lengte: | 500 mm |
| Aantal lades: | 5 lades |
| Kleur: | RAL9004/7016 |
| EAN CODE / GTIN: | 4711287809687 |
| Verstelbare poten: | Ja |
| Slot met sleutels: | Ja |
| Laden 100% uitschuifbaar: | Ja |
| article_group: | 1019904 |
incl. BTW
excl. BTW
De Sonic NEXT MSS ladekast met 5 lades 674mm online bestellen? Bestel nu bij Deldense: uw vertrouwde totaalleverancier sinds 1982.
Beschikbaar via nabestelling
Wij leveren hoogwaardige opbergsystemen en inrichtingen van gerenommeerde merken zoals Sonic Equipment (NEXT MSS-lijn), Facom, Bunker en (kleinmateriaalkasten van Sinatec. Deze merken staan bekend om hun duurzaamheid en professionele afwerking.
Ja, maatwerk is onze specialiteit. Wij denken graag met u mee van advies tot realisatie. Voor het merk Facom is er zelfs een 3D-configurator beschikbaar. We kunnen ook bij u op locatie langskomen om de huidige situatie te bekijken en een passend plan te maken.
De standaard diepte biedt voldoende ruimte voor de meeste klussen, maar de NEXT MSS-serie van Sonic biedt ook extra diepe werkbladen van 57 tot 60 centimeter. Dit is ideaal voor professionals die extra werkruimte nodig hebben voor grotere onderdelen of machines.
Wij leveren aan zowel de automotive sector, de industrie en de agrarische sector als aan de hobbyist die thuis een professionele werkplaats wil inrichten.
incl. BTW
excl. BTW