NEXT MSS beugel voor elektrisch gereedschap.
– Compacte stalen houder voor snoerloos elektrisch gereedschap.
– Te gebruiken in combinatie met geperforeerd achterpaneel.
– Inclusief 10 jaar garantie voor totale zekerheid.
| Gewicht: | 500 kg |
|---|---|
| Totale lengte: | 184 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Merk: | Sonic Equipment |
| Breedte: | 105 mm |
| Gewicht: | 500 gram |
| Hoogte: | 145 mm |
| Lengte: | 184 mm |
| article_group: | 1019904 |
| Elektrostatisch gepoedercoat: | Ja |
incl. BTW
excl. BTW
Sonic NEXT MSS houder voor elektrisch gereedschap kopen? Bestel nu voordelig en snel bij Deldense. Maatwerk nodig? Wij helpen u graag verder.
Beschikbaar via nabestelling
Wij leveren hoogwaardige opbergsystemen en inrichtingen van gerenommeerde merken zoals Sonic Equipment (NEXT MSS-lijn), Facom, Bunker en (kleinmateriaalkasten van Sinatec. Deze merken staan bekend om hun duurzaamheid en professionele afwerking.
Ja, maatwerk is onze specialiteit. Wij denken graag met u mee van advies tot realisatie. Voor het merk Facom is er zelfs een 3D-configurator beschikbaar. We kunnen ook bij u op locatie langskomen om de huidige situatie te bekijken en een passend plan te maken.
De standaard diepte biedt voldoende ruimte voor de meeste klussen, maar de NEXT MSS-serie van Sonic biedt ook extra diepe werkbladen van 57 tot 60 centimeter. Dit is ideaal voor professionals die extra werkruimte nodig hebben voor grotere onderdelen of machines.
Wij leveren aan zowel de automotive sector, de industrie en de agrarische sector als aan de hobbyist die thuis een professionele werkplaats wil inrichten.
incl. BTW
excl. BTW