Deze Sonic 4930903 NEXT MSS opstelling is voorzien van een hoogwaardig RVS werkblad.
Bestaat onder meer uit:
Opbergkast hoog 610 mm (artikelnummer 47948)
Ladekast met 9 lades 674 mm (artikelnummer 47950)
Verrijdbare ladekast met 6 lades 674 mm (artikelnummer 47955)
Prullenbak/recyclekast 674 mm (artikelnummer 47960)
Geperforeerd achterpaneel 613 × 1038 mm (artikelnummer 47966)
Geperforeerd achterpaneel 784 × 1038 mm (artikelnummer 47969)
Wandkast 845 mm (artikelnummer 47964)
Wandkast 674 mm (artikelnummer 47963)
Bevestigingspaal 30 × 30 × 1914 mm (artikelnummer 47972)
Bevestigingspaal 60 × 30 × 1914 mm (artikelnummer 47973)
Verbindingsblad 845 mm (artikelnummer 47976)
Werkblad roestvrij staal 2193 × 500 × 20 mm (artikelnummer 47982)
| Gewicht: | 379 kg |
|---|---|
| Totale lengte: | 530 cm |
| Breedte: | 2803 cm |
| Hoogte: | 2000 cm |
| Merk: | Sonic Equipment |
| Breedte: | 2803 mm |
| Hoogte: | 2000 mm |
| Lengte: | 530 mm |
| Diepte werkblad: | 500 mm |
| Gewicht: | 379 kg |
| Kleur: | RAL9004/7016 |
| Verstelbare poten: | Ja |
| article_group: | 1019904 |
| Elektrostatisch gepoedercoat: | Ja |
| Slot met sleutels: | Ja |
| Kogelgelagerde ladegeleiders: | Ja |
| Laden 100% uitschuifbaar: | Ja |
incl. BTW
excl. BTW
Sonic NEXT MSS opstelling rvs werkblad hoog 2803mm kopen? Bestel nu voordelig en snel bij Deldense. Maatwerk nodig? Wij helpen u graag verder.
Beschikbaar via nabestelling
Wij leveren hoogwaardige opbergsystemen en inrichtingen van gerenommeerde merken zoals Sonic Equipment (NEXT MSS-lijn), Facom, Bunker en (kleinmateriaalkasten van Sinatec. Deze merken staan bekend om hun duurzaamheid en professionele afwerking.
Ja, maatwerk is onze specialiteit. Wij denken graag met u mee van advies tot realisatie. Voor het merk Facom is er zelfs een 3D-configurator beschikbaar. We kunnen ook bij u op locatie langskomen om de huidige situatie te bekijken en een passend plan te maken.
De standaard diepte biedt voldoende ruimte voor de meeste klussen, maar de NEXT MSS-serie van Sonic biedt ook extra diepe werkbladen van 57 tot 60 centimeter. Dit is ideaal voor professionals die extra werkruimte nodig hebben voor grotere onderdelen of machines.
Wij leveren aan zowel de automotive sector, de industrie en de agrarische sector als aan de hobbyist die thuis een professionele werkplaats wil inrichten.
incl. BTW
excl. BTW