| Merk: | Powerstart |
|---|---|
| article_group: | 1014400 |
| Fabrieksgarantie: | 18 maanden |
| Gewicht: | 9,5 kg |
| Kabeldiameter: | 25 mm² |
| Kabellengte: | 1,75 m |
| Spanning: | 12 V |
| Startvermogen: | 700 A |
| Accucapaciteit: | 22 Ah |
| Afmetingen: | 315 x 365 x 120 mm |
| Piekvermogen: | 1600 A |
| Max. vermogen: | 3100 Watt |
| EAN CODE / GTIN: | 8717775510703 |
incl. BTW
excl. BTW
De Powerstart Startbooster 12 V / 700 A PS700 heeft een stevige kunststof behuizing en is voorzien van lange kabels en automatische lader. Het maximale vermogen bedraagt 3100 Watt. Deze starthulp is geschikt voor benzinevoertuigen (12 Volt) en dieselvoertuigen (12 Volt).
Wordt gefabriceerd in Engeland en is specifiek ontworpen voor de professionele gebruiker, maar is ook zeker geschikt voor consumenten die de zekerheid van een professionele jumpstarter willen.
Een acculader laadt een accu langzaam op over meerdere uren. Een startbooster geeft een krachtige stoot stroom, waardoor u een voertuig met een lege accu direct kunt starten.
Dit hangt af van uw voertuig. Voor een kleine benzineauto volstaat een lichtere booster (bijv. 400-800A). Voor grote dieselmotoren, bestelwagens of vrachtwagens heeft u een booster nodig met een hogere piekstroom (1200A of meer).
Nee, de meeste vrachtwagens werken op een 24V systeem. Gebruik altijd een booster die matcht met het voltage van uw voertuig. Wij verkopen ook hybride boosters die tussen 12V en 24V kunnen schakelen.